уторак, 06 јун 2017 09:05 Последње ажурирано уторак, 06 јун 2017 09:09
Посета "PlayIt Show"

Захваљујући Телекому Србија који је обезбедио улазнице, ученици Математичке гимназије и Рачунарске гимназије су имали прилику да посете догађај "PlayIt Show"  који је одржан 27. маја на Београдском сајму. Ученици су обишли штандове посвећене популарним игрицама, као што су "Tekken 7", "NBA 2k17" и "FIFA 17". Поред промоција најновијих игрица, значајно место на догађају су имале и старе игрице које су оставиле трага на историју развоја рачунарских игара. Интересантни су били и штандови на којима су могли да се виде најновији телефони и уређаји, међу којима су доста пажње привукли прототипи летелица.

Коментари

0 #1 Petar 10.09.2017 18:44
Svaka čast za mts, lepa akcija! ☺
Цитирај