петак, 09 јун 2017 07:16
Смотра истраживачких радова

У суботу и недељу (3. и 4. јуна) одржано је Републичко такмичење и смотра истраживачких радова у организацији Републичког центра за таленте и Министарства просвете. Учествовало је 510 ученика, од тога дванаесторо из наше школе. Награде су освојили: Ивановић Јелена 2.б (1. место – математика), Богојевић Селена 2.а (2. место – математика), Авакумовић Ана 1.а и Рајачић Димитрије 2.ц (3. место – математика), Миа Мијовић 3.д (3. место – физика), Ђорђевић Стефан 4.д и Милисављевић Андреј 1.ц (3. место – информатика). Честитамо свим учесницима на пласману и наградама.