субота, 17 јун 2017 11:20 Последње ажурирано субота, 17 јун 2017 11:31
Патријарх примио ученике мг

Његова Светост Патријарх српски г. Иринеј, у сарадњи са Одбором за верску наставу Архиепископије београдско-карловачке, у Патријаршији српској у Београду примио је ученике Математичке гимназије са вероучитељем Предрагом Ђукнићем и директором Срђаном Огњановићем. Ученици Математичке гимназије већ традиционално освајају најпрестижније награде у земљи и свету. Директор школе Срђан Огњеновић захвалио је Његовој Светости на пажњи коју је указао свим ученицима овим пријемом, наглашавајући да ће они ово памтити читавог живота.