субота, 17 јун 2017 12:47 Последње ажурирано субота, 17 јун 2017 12:52
Посета руској школи "1329"

16 ученика Математичке гимназије је у периоду од 16. до 21. маја било у посети школи "1329". Са ученицима су ишли професори Драгица Ивковић и Никола Митриновић. Деца су била смештена код руских вршњака. Организовано је такмичење из математике у коме су прво место поделили једна наша уценица и један руски ђак, занимљи експерименти из физике и хемије. Деца су, такође била на часовима географије и физичког где су се купали у базену који се налази у оквиру школе. Видели смо Дарвинов музеј, музеј Лава Толстоја, Црвени трг, Кремљ, парк ВДНКх, парк Горког.