петак, 14 јул 2017 10:48 Последње ажурирано петак, 14 јул 2017 11:12
Велики успех наших хемичара

На 49. Међународној хемијској олимпијади која се одржава на Тајланду од 6. до 15. јула 2017. ученици Математичке гимназије освојили су две медаље:

• Дамјан Чубраковић - сребрну и
  • Анамарија Николетић - бронзану.

Заједно са још два ученика, који су освојили бронзане медаље, они су представљали екипу Србије на овом такмичењу намењеном најбољим и најталентованијим ученицима гимназија и средњих школа из области хемије.

Честитамо!

Званични сајт