четвртак, 02 новембар 2017 09:32 Последње ажурирано петак, 03 новембар 2017 13:21
Изазови савременог одрастања

У Свечаној сали Математичке гимназије у среду, 1. новембра, пред великим бројем ученика одржано је предавање ИЗАЗОВИ САВРЕМЕНОГ ОДРАСТАЊА. ФУНКЦИОНАЛНО ЗНАЊЕ - ПРИОРИТЕТ XXI ВЕКА. Предавачи су били професорка Вања Ковић са Филозофског факултета Универзитета у Београду и професор Ранко Рајовић аутор NTC система за учење и оснивач MENSA-e Србије. Изузетно интересантна тема привукла је озбиљну пажњу ученика који су активно учествовали у предавању и постављали бројна питања.