петак, 01 децембар 2017 17:46 Последње ажурирано петак, 01 децембар 2017 17:49
BEST IN ENGLISH

Ученици Математичке гимназије учествовали су 30.11.2017. у Међународном онлајн такмичењу у познавању енглеског језика под називом 'BEST IN ENGLISH'. Такмичење је организовано од стране чешког Institute for Competencies Development из Прага, a уз верификацију Министарства образовања Републике Чешке. Првом језичком такмичењу ове врсте приступили су следећи ученици:

• 2а - Срдић Симонида
  • 2а - Царић Лука
  • 2б - Божовић Матија
  • 2ц - Вукмировић Лана
  • 2ц - Милисављевић Андреј
  • 4а - Вуковић Лука
  • 4б - Поп-Јованов Иван
  • 46 - Каравезић Милош
  • 4е - Анастасијевић Илија
  • 4е - Јовичић Лука
  • 4е - Ћеранић Балша

Ђаци-такмичари су се одговорно и с радошћу ангажовали током припреме и непосредног одржавања такмичења. Удружили су своје знање енглеског језика и IT вештина да би одговорили на постављене задатке. Сходно томе, наставници Јовица Милисављевић и Мирјана Савић Обрадовић надгледали су реализацију такмичења. Заједнички закључак је да је ово ново, необично и обогаћујуће искуство за све актере догађаја!