уторак, 26 децембар 2017 13:05 Последње ажурирано уторак, 26 децембар 2017 13:11
Емоције забележене бројевима

Емитован је прилог у оквиру Јутарњег програма РТС-а о пројекту Катарине Кривокуће, Валентине Њаради и Милене Мићић урађеном у оквиру секције "Примењена физика и електроника". Цитирајмо текст са YouTube канала Јутарњег програма: "Представиле су се на Фестивалу науке, а овог јутра ће и у Јутарњем програму. Ученице Математичке гимназије пронашле су начин да емоције забележе бројевима. У рубрици Памет Србије водимо вас у једну од најуспешнијих средњих школа у на свету.