петак, 26 фебруар 2010 16:23 Последње ажурирано уторак, 27 април 2010 10:39
Школска слава 25. јануар 2010.

Школска славаУ понедељак, 25. јануара 2010. године ученици и колектив Математичке гимназије обележили су пригодним програмом школску славу св. Саву.

Уз многобројне госте, сечењу славског колача присуствовао је и Његово Преосвештенство Епископ хвостански Г. Атанасије, старешина Вазнесењске цркве јереј Арсеније Арсенијевић, протојереј-ставрофор Милан Радовановић, протојереј-ставрофор др Радомир В. Поповић, ђакон Славко Аничић, као и други црквени веледостојници.

Свечаност су увеличали музичким нумерама Прво београдско певачко друштво, вокална група "Пирг", ученици Математичке гимназије, а ревију ђачких унифорфи је организовао Педагошки музеј.

Галерија фотографија