среда, 06 март 2013 12:30 Последње ажурирано среда, 06 март 2013 13:11
Конкурс "Пети Беокулис"

Галерија "Кулоар" расписује конкурс за најбољу фотографију и ликовни рад на који могу учествовати средњошколци Србије и Републике Српске. На конкурсу могу учествовати ученици из земаља региона (Црна Гора, БиХ, Хрватска...) са највише по два рада на слободну тему. Обавезне димензије фотографија су 20 х 30 цм, а техника у којој је изведен ликовни рад је слободна (цртеж, слика, графика, стрип, карикатура, нови медији...) На полеђини написати назив рада, име и презиме аутора и разред, име професора који је помагао ученику, адресу школе и контакт телефон. Радове слати најкасније до 31. марта 2013. на адресу Галерија КУЛОАР Математичка гимназија Краљице Наталије 37, 11000 Београд, За конкурс. Стручни жирији ће извршити избор радова, доделити по три прве награде, Галерије ће организовати изложбу најбољих радова од 10. маја до 7. јуна 2013. и штампати каталог. Радови се не враћају.