субота, 06 март 2010 08:32 Последње ажурирано уторак, 27 април 2010 10:55
Дан школе 2005.

Дан школеУченици и колектив Математичке гимназије су у понедељак, 19. септембра 2005. године обележили 39. година рада Математичке гимназије. У преподневним часовима одржане су спортске активности. На свечаној седници Наставничког већа испратили смо у пензију професора математике проф. др ЈОВАНА МАЛИШИЋА, професора Математичког факултета који је дугогодишњи сарадник Математичке гимназије и нашу драгу теткицу МИЛКУ ШИПКУ.

Свечаној академији присуствовали су многобројни пријатељи Школе, представници Министарства просвете и спорта, Градског секретаријата за образовање, глумац Данило Лазовић и др.

Галерија фотографија