ЖАУТИКОВСКА ОЛИМПИЈАДА

ГодинаДржаваУченици МГНаграда
2014 Казахстан  Максим Стокић (математика)
 Јелена Тришовић (математика)
 Богдана Јелић (математика)
 Урош Ристивојевић (физика)
 Иван Танасијевић (физика)
 Андреј Ивашковић (информатика)
 Никола Јовановић (информатика)
 II
 II
 III
 II
 II
 III
 III
2015 Казахстан   Алекса Константинов (математика)
 Богдана Јелић (математика)
 Душан Ђорђевић (физика)
 Марко Пурић (физика)
 Никола Јовановић (информатика)
 Филип Весовић (информатика)
 II
 III
 III
 III
 II
 III
2016 Казахстан   Огњен Тошић (математика)
 Алекса Константинов (математика)
 Алекса Милојевић (математика)
 Михајло Спорић (физика)
 Душан Новичић (физика)
 Давид Милићевић (информатика)
 I
 I
 II
 I
 III
 III
2017 Казахстан  Павле Мартиновић (математика)
 Алекса Милојевић (математика)
 Игор Медведев (математика)
 Душан Ђорђевић (физика)
 Вук Радовић (физика)
 Алекса Милисављевић (информатика)
 Филип Весовић (информатика)
 I
 I
 I
 I
 I
 III
 III
2018 Казахстан  Павле Мартиновић (математика)
 Јелена Иванчић (математика)
 Игор Медведев (математика)
 Марко Медведев (физика)
 Александар Станојчић (физика)
 Момчило Топаловић (информатика)
 Алекса Милисављевић (информатика)
 I
 I
 II
 II
 III
 II
 III

 

 

ROMANIAN MASTER OF MATHEMATICS

ГодинаДржаваУченици МГНаграда
2008 Румунија  Марија Јелић
 Теодор фон Бург
 I
 II
2010 Румунија  Теодор фон Бург
 Лука Милићевић
 Вукашин Стојисављевић
 II
 II
 II
2011 Румунија  Теодор фон Бург
 Стеван Гајовић
 Игор Спасојевић
 I
 II
 похвала
2012 Румунија  Игор Спасојевић  III
2012 Румунија  Симон Стојковић
 Лазар Радичевић
 Јелена Тришовић
 III
похвала
похвала
2016 Румунија  Алекса Константинов
 Алекса Милојевић
 Никола Садовек
 Лука Вукелић
 Игор Медведев
 III
 III
 похвала
 похвала
 похвала
2017 Румунија  Павле Мартиновић
 Игор Медведев
 Огњен Тошић
 Алекса Милојевић

 III
 похвала
 похвала
 похвала

2018 Румунија  Алекса Милојевић
 Јелена Иванчић
 Павле Мартиновић
 Јован Торомановић
 Игор Медведев
 Марко Медведев
 II
 II
 III
 III
 похвала
 похвала

 

 

ROMANIAN MASTER OF PHYSICS

ГодинаДржаваУченици МГНаграда
 2013 Румунија  Милан Крстајић
 Емил Маид
 Илија Бурић
 Лука Бојовић
 I
 II
 II
 III
 2014 Румунија  Марко Шушњар
 Душан Ђорђевић
 Марко Пурић
 Стефан Ђорђевић
 Вук Радовић
 Марија Шиндик
 II
 III
 III
 III
 III
 III
 2016 Румунија

 Михајло Спорић
 Душан Ђорђевић
 Душан Новичић
 Стефан Ђорђевић
 Вук Радовић
 Марко Шушњар
 Дарко Голубовић
 Катарина Петровић
 Алекса Ђорђевић

 I
 I
 I
 II
 II
 III
 III
 III
 похвала
 2017 Румунија  Марко Медведев
 Игор Медведев
 Анастасија Илић
 Александар Станојчић
 I
 III
 III
 похвала
 2017 Румунија  Марко Медведев
 Марко Шушњар
 Вук Радовић
 Душан Ђорђевић
 Дарко Голубовић
 Игор Медведев
 Огњен Тошић
 Алекса Милојевић
 Катарина Цимеша
 I
 I
 I
 I
 II
 II
 II
 II
 III

 

 

ROMANIAN MASTER OF INFORMATICS

ГодинаДржаваУченици МГНаграда
 2014 Румунија  Филип Весовић
 Срђан Марковић
 Огњен Ђуричић
 Давид Давидовић
 II
 III
 III
 III
 2015 Румунија  Филип Весовић
 Срђан Марковић
 Владимир Миленковић
 III
 III
 III
 2016 Румунија   Алекса Милисављевић
 Алекса Милојевић
 Владимир Миленковић
 III
 III
 III

 

 

МАТЕМАТИЧКИ ВИШЕБОЈ

ГодинаДржаваУченици МГПојединачноЕкипно
 2009  Русија  Михајло Цекић
 Вукашин Стојисављевић
 Теодор фон Бург
 Александар Васиљковић
 3 I, 1 II
 2 I, 2 II
 1 I, 2 II
 3 II, 1 похвала
 I
 2010 Русија  Теодор фон Бург
 Раде Шпегар
 Стеван Гајовић
 Филип Живановић
 3 I
 1 I, 2 II
 1 I, 1 II, 1 III
 1 II, 2 III
 I
 2011 Русија  Теодор фон Бург
 Душан Шобот
 Милан Крстајић
 Ђорђе Николић
 3 I
 -
 -
 -
 I
 2012 Русија  Иван Танасијевић
 Јелена Тришовић
 Лазар Радичевић
 Богдана Јелић
 1 II, 1 III
 1 II, 1 похвала
 1 II, 1 III
 2 похвале
 II
 2013 Русија  Максим Стокић
 Јелена Тришовић
 Богдана Јелић
 Душан Дробњак
 II
 III
 III
 похвала
 II
 2014  Русија  Лука Вукелић
 Алекса Константинов
 Маријана Вујадиновић
 Богдана Јелић
 II
 III
 III
 III
 II
 2015  Русија  Огњен Тошић
 Никола Раичевић
 Лука Вукелић
 Алекса Милојевић
 I
 I
 II
 II
 I
 2016  Русија  Огњен Тошић
 Никола Раичевић
 Алекса Милојевић
 Игор Медведев
 I
 I
 II
 III
 I
 2017  Русија  Павле Мартиновић
 Јелена Иванчић
 Владимир Виктор Мирјанић
 Милош Милићев
 I
 I
 II
 II
 I

 

 

Међународна олимпијада метропола

ГодинаДржаваУченици МГНаграда
2016 Русија  Алекса Милојевић (математика)
 Игор Медведев (математика)
 Душан Ђорђевић (физика)
 Марко Медведев (физика)
 Алекса Милисављевић (информатика)
 Лазар Корсић (информатика)
 Дамјан Чубраковић (хемија)
 Исидора Раденковић (хемија)
 I
 III
 I
 II
 II
 III
 II
 III
2017 Русија  Алекса Милојевић (математика)
 Павле Мартиновић (математика)
 Марко Медведев (физика)
 Игор Медведев (физика)
 Алекса Милисављевић (информатика)
 Момчило Топаловић (информатика)
 Јелена Илић (хемија)
 Михаило Милошевић (хемија)
 I
 II
 I
 I
 II
 III
 III
 III
2018 Русија  Јелена Иванчић (математика)
 Јован Торомановић (математика)
 Александар Станојчић (физика)
 Добрица Јовановић (физика)
 Младен Пузић (информатика)
 Марко Шишовић (информатика)
 Михаило Милошевић (хемија)
 Филип Колџић (хемија)
 I
 I
 II
 II
 II
 III
 II
 II

 

 

Међународни турнир KammaChallenge

ГодинаДржаваУченици МГЕкипно
 2014 Русија  Маријана Вујадиновић
 Богдана Јелић
 Лука Вукелић
 Никола Јовановић
 I

 2015 Русија  Дубравка Кутлешић
 Лука Вукелић
 Даница Зечевић
 Огњен Тошић
 I
 I
 I
 I
 2016 Русија  Јана Вучковић (физика, математика)
 Марко Шушњар
 Никола Јешић
 Алекса Милисављевић
 II, III
 
 2017 Русија   Лазар Корсић (математика, физика, информатика)
 Урош Миленковић
 Лазар Радојевић
 Владимир Виктор Мирјанић
 I, IV, VI

 

 

Сверуска отворена олимпијада

ГодинаДржаваУченици МГЕкипно
2018 Русија  Марко Грујчић
 Младен Пузић
 III
 III

 

 

Међународно такмичење из математике "АРХИМЕД"

ГодинаДржаваУченици МГНаграда
2010 Румунија  Вукашин Стојисављевић
 Игор Спасојевић
 Филип Живановић
 Катарина Лукић
 Божидар Радивојевић
 Симон Стојковић
 I
 I
 I
 II
 II
 II
2011 Румунија  Душан Шобот
 Симон Стојковић
 Душан Дробњак
 Илија Бурић
 Катарина Лукић
 Милан Крстајић
 I
 I
 I
 I
 II
 II
2012 Румунија  Богдана Јелић
 Јелена Тришовић
 Стефан Спалевић
 Вукашин Брковић
 Ђорђе Жикелић
 Катарина Лукић
 I
 II
 II
 II
 II
 III
2013 Румунија  Јелена Тришовић
 Душан Дробњак
 Ђорђе Жикелић
 Немања Јелић
 Алекса Константинов
 Никола Јовановић
 I
 I
 I
 I
 II
 II
 2014 Румунија  Богдана Јелић
 Алекса Константинов
 Огњен Тошић
 Маријана Вујадиновић
 Никола Недељковић
 Марко Аврамовић
 I
 I
 I
 II
 II
 III

 

 

ОЈЛЕРОВА МАТЕМАТИЧКА ОЛИМПИЈАДА

ГодинаДржаваУченици МГНаграда
2010 Русија  Ђорђе Жикелић
 Иван Танасијевић
 Јелена Тришовић
 Петар Трифуновић
 II
 II
 III
 III
2011 Русија  Маријана Вујадиновић  II
2012 Русија  Никола Самарџић
 Лука Вукелић
 III
 III
2014 Русија  Иван Пешић  II

 

 

Међународно такмичење из програмирања "Џон Атанасов"

ГодинаДржаваУченици МГНаграда
2012 Бугарска  Давид Милићевић  III
2015 Бугарска  Алекса Милојевић  III
2016 Бугарска  Алекса Милисављевић
 Алекса Милојевић 
 II
 II
2017 Бугарска  Алекса Милисављевић
 Павле Мартиновић
 Вељко Радић
 II
 III
 III

 

 

Математички турнир "2х2"

ГодинаДржаваУченици МГПојединачноЕкипно
2012 Русија  Лука Вукелић
 Анастасија Илић
 Срђан Ранђеловић
 Марина Васиљевић
1 I, 2 II
1 III, 2 похвале
2 похвале
1 I, 2 II
 III
2013 Русија  Огњен Тошић
 Иван Пешић
 Лазар Корсић
 Зои Бизетић
 1 II, 2 III
 2 II, 1 похвала
 1 II, 1 III
 1 III, 1 похвала
 IV

 

 

 

Међународно такмичење "Роман Хајнацки"

ГодинаДржаваУченици МГНаграда
2013 Бугарска  Анастасија Илић
 Лазар Радојевић
 Игор Медведев
 Марко Медведев
 II
 III
 III
 III
2015 Бугарска  Ирина Ђанковић
 Јован Торомановић
 II
 III

 

 

Отворено првенство у програмирању Републике Татарстан

ГодинаДржаваУченици МГЕкипно
2015 Русија  Никола Јовановић
 Лука Вукелић
 Филип Весовић
 II
 
2016 Русија   Давид Милићевић
 Филип Весовић
 Владимир Миленковић
 II

 

 

Smart Kids

ГодинаДржаваУченици МГЕкипно
2016 Румунија  Анђела Костић
 Сташа Костић
 I
 
2017 Румунија  Николај Великинац  спец. наг.

Где се налазимо

11000 Београд, Краљице Наталије 37

 

 

Контакт подаци

  • Директор: (+381-11) 2681-721
  • Помоћник дир: (+381-11) 3611-126
  • Секретаријат: (+381-11) 3628-375
  • Рачуноводство: (+381-11) 3628-365
  • Зборница: (+381-11) 2646-858
  • Факс: (+381-11) 3612-595
  • Email: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Основни подаци

  • Матични број: 07003030
  • ПИБ: 100059449
  • Жиро рачун 1: 840-1643660-46
  • Жиро рачун 2: 840-1643666-28
  • Жиро рачун (за обезбеђење, екскурзије, осигурање):840-1413760-76
  • Лого МГ (за преузимање)