Навигација

Упис у први разред МГ

Опште

У уторак, 9. јуна 2020. године у 10 часова одржаће се пријемни испит за упис у први разред Математичке гимназије. Пријава ученика за полагање пријемног испита се врше путем ПОРТАЛAНа овај портал се пријављујете без обзира што сте се пријављивали и на апликацију Министарства просвете. Само они ученици који се пријаве на наш портал и који добију идентификациони број (ИД) за полагање имају право да приступе полагању пријемног испита. Пријављивање је омогућено од 18. до 21. маја 2020. године и врши се искључиво онлајн. После 21. маја неће бити могуће пријавити се за полагање пријемног испита за упис у први разред МГ. Све информације везане за упис у први разред налазе се на порталу. За додатна питања обратите се на меијл mg@mg.edu.rs.

Слике

• /uploads/attachment/vest/7442/prvi-prijava.jpg