Navigation

Gosti sa Kipra

GeneralMeđunarodna saradnja

 

profesorka računarstva Kazeli Sofia, profesorka Grčkog jezika Stylianou Emilia, profesor fizike Ioannou Michalis i njihovih sedam učenika su učestvovali u radionicama iz programiranja i fizike koje su organizovali profesori naše škole Jovica Milisavljević, Stanka Matković i Duša Vuković sa učenicima 3a i 3b odeljenja.

U radionicama su učestvovali i gosti iz Politehničke škole iz Kragujevca, profesorka Katarina Veljković i njeni učenici. Gosti su prisustvovali Svetosavskoj proslavi u našoj školi, 25. januara.

Škola Agros Apeitio Gymnasium se nalazi u prelepom planinskom predelu Kipra. U okviru škole postoje gimnazija i licej. Gimnazija ima tri razreda za učenike uzrasta od 12 do 15 godina. Licej takođe ima tri razreda i njega pohađaju učenici uzrasta od 16 do 18 godina. Gimnazija pruža opšte znanje, dok u drugom i trećem razredu liceja učenici biraju predmete koje će da slušaju. Svim učenicima koji su posetili našu školu su glavni predmeti: matematika, fizika i računarstvo.

Pictures

  • /uploads/attachment/vest/7051/90701d02ae3da0e5a21abbd900c25748_XL.jpg