Уређење ентеријера школе

Захваљујући СО Стари град и госпођи Мирјани Божидаревић, председнику општине Стари град, током зимског школског распуста започети су опсежни радови на уређењу ентеријера Школе. Све просторије школе су окречене, промењен је паркет, замењена су врата на учионицама, кабинетима и канцеларијама... Ученици и колектив Математичке гимназије су у среду, 25 јануара 2006. године обележили Школску Славу Св. Саву.

Уз многобројне госте, сечењу славског колача присуствовало је свештенство СПЦ, представници Министарства просвете и спорта РС, Градског секретаријата за образовање и други уважени гости. Овом приликом градски секретар за образовање господин Владимир Тодић је свечано отворио савремени кабинет из информатике који је Математичка гимназија добила захвљаујући Скупштини града и Градском секретаријату за образовање.

• /uploads/attachment/vest/6855/fasada_vest006.gif