Окружно такмичење из физике ће се одржати у суботу, 16.3.2024. са почетком у 10:00. Ученици треба да дођу 20-ак минута раније.
Све о такмичењу и резултатима можете да видите на овој страници.
4.а
Разредне старешине: Милан Распоповић, Павлина Михајловски, Милеса Поповић
4.б
Разредне старешине: Богдан Смиљевић, Бранислава Мојсовић
4.ц
Разредне старешине: Милан Којић, Бранко Поповић, Вера Грубетић
4.а
Разредне старешине: Милан Којић, Зорица Маринац
4.б
Разредни старешина: Александар Цветковић
4.ц
Разредни старешина: Бојана Никић
4.д
Разредни старешина: Милан Распоповић
4.а
Разредне старешине: Павлина Михајловски, Бранислава Мојсовић
4.б
Разредни старешина: Богдан Смиљевић
4.ц
Разредне старешине: Василије Јовић, Милан Распоповић
4.а
Разредне старешине: Бранко Поповић, Милан Милаков
4.б
Разредни старешина: Гаврило Вуковић
4.ц
Разредни старешина: Душан Георгијевић
4.а
Разредне старешине: Бојана Никић, Бранислава Мојсовић
4.б
Разредне старешине: Зорица Маринац, Милеса Поповић
4.ц
Разредни старешина: Георгије Стојковић
4.д
Разредни старешина: Вера Грубетић
________________________________________
4.а
Разредни старешина: Бранка Ђерасимовић
4.б
Разредни старешина: Живота Јоксимовић
4.ц
Разредне старешине: Василије Јовић, Душан Тошић
4.д
Разредни старешина: Милан Милаков
___________________________________________
Курбалија Радојка (завршила други и трећи разред)
4.а
Разредни старешина: Милеса Поповић
4.б
Разредни старешина: Гаврило Вуковић
4.ц
Разредне старешине: Александар Цветковић, Душан Георгијевић
4.д
Разредни старешина: Бранислава Мојсовић
__________________________________________
4.а
Разредни старешина: Бојана Никић
4.б
Разредне старешине: Милутин Обрадовић, Гаврило Вуковић
4.ц
Разредне старешине: Василије Јовић, Душко Георгијевић
4.д
Разредне старешине: Душан Тошић, Милеса Поповић
__________________________________________
4.а
Разредне старешине: Бранка Ђерасимовић, Александар Цветковић
4.б
Разредне старешине: Љубомир Чукић, Милош Недовић
4.ц
Разредне старешине: Јаворка Поповић, Олга Рњак
____________________________________________
4.а
Разредни старешина: Бранислава Влашки
4.б
Разредни старешина: Милеса Поповић
________________________________________
4.а
Разредни старешина: Живота Јоксимовић
4.б
Разредни старешина: Мирјана Ивановић
4.ц
Разредни старешина: Георгије Стојковић
4.д
Разредни старешина: Јаворка Павловић
__________________________________________
4.а
Разредни старешина: Бојана Никић
4.б
Разредне старешине: Лазар Милин, Бранка Ђерасимовић
4.ц
Разредни старешина: Вук Милатовић
4.д
Разредни старешина: Бранислава Влашки
___________________________________________
4.1
Разредни старешина: Весна Јевремовић
4.2
Разредни старешина: Георгије Стојковић
4.3
Разредни старешина: Бранка Ђерасимовић
4.4
Разредни старешина: Наташа Чалуковић
____________________________________________
4.1
Разредни старешина: Живота Јоксимовић
4.3
Разредни старешина: Милан Чабаркапа
4.4
Разредне старешине: Лазар Милин, Слободан Тмушић
4.5
Разредни старешина: Милеса Поповић
4.6
Разредни старешина: Мирјана Ивановић
4.7
Разредне старешине: Александар Цветковић, Василије Јовић, Милош Аксентијевић
4.8
Разредне старешине: Бранислава Мијовић, Бојана Никић
4.9
Разредни старешина: Јаворка Павловић
4.10
Разредни старешина: Вук Милатовић
_________________________________________
4.1
Разредни старешина: Бранка Ђерасимовић
4.2
Разредни старешина: Георгије Стојковић
4.3
Разредни старешина: Срђан Огњановић
4.4
Разредни старешина: Весна Јурашин
4.5
Разредни старешина: Маја Мучалов
4.6
Разредни старешина: Александар Цветковић
4.7
Разредни старешина: Јасмина Николић
4.8
Разредни старешина: Милан Савић
4.9
Разредне старешине: Надија Удовичић, Богдан Милинков
4.10
Разредни старешина: Василије Јовић
4.11
Разредни старешина: Милош Аксентијевић
4.12
Разредни старешина: Весна Илић
______________________________________________
4.1
Разредне старешине: Вук Милатовић, Александар Цветковић
4.2
Разредне старешине: Милка Аксентијевић, Лидија Поповић
4.3
Разредни старешина: Живота Јоксимовић
4.4
Разредне старешине: Надија Удовичић, Михаило Вељковић
4.5
Разредни старешина: Слободан Тмушић
4.6
Разредни старешина: Ненад Лазаревић
4.7
Разредни старешина: Гордана Чадеж
4.8
Разредни старешина: Милан Чабаркапа
4.9
Разредни старешина: Мирјана Ивановић
4.10
Разредни старешина: Наташа Чалуковић
4.11
Разредни старешина: Јаворка Павловић
___________________________________________
4.1
Разредни старешина: Јасмина Николић
4.2
Разредни старешина: Маја Мучалов
4.3
Разредни старешина: Богдан Милинков
4.4
Разредне старешине: Душан Вељковић, Љиљана Грубетић
4.5
Разредни старешина: Невенка Спалевић
4.6
Разредне старешине: Надија Удовичић, Ненад Лазаревић
4.7
Разредни старешина: Вукосава Гарабандић
4.8
Разредни старешина: Весна Илић
4.9
Разредни старешина: Бојана Никић
4.10
Разредне старешине: Надежда Лукић, Јаворка Павловић
_____________________________________________
4.1
Разредни старешина: Бранка Ђерасимовић
4.2
Разредни старешина: Милан Чабаркапа
4.3
Разредни старешина: Мирјана Мићић
4.4
Разредни старешина: Весна Јурашин
4.5
Разредни старешина: Александар Цветковић
4.6
Разредни старешина: Срђан Огњановић
4.7
Разредни старешина: Милка Аксентијевић
4.8
Разредни старешина: Јасна Филиповић
4.9
Разредне старешине: Василије Јовић, Јаворка Павловић
4.10
Разредни старешина: Гордана Чадеж
_______________________________________________
4.1
Разредни старешина: Мирсада Хреља
4.2
Разредни старешина: Ненад Лазаревић
4.3
Раредни старешина: Милош Аксентијевић
4.4
Разредни старешина: Вукосава Гарабандић
4.5
Разредни старешина: Мирјана Ивановић
4.6
Разредни старешина: Слободан Тмушић
4.7
Разредни старешина: Драга Видаковић
4.8
Рарзедни старешина: Љубинка Петковић
4.9
Разредни старешина: Богдан Милинков
______________________________________
4.1
Разредни старешина: Невенка Спалевић
4.2
Разредни старешина: Милан Чабаркапа
4.3
Разредни старешина: Александар Цветковић
4.4
Разредни старешина: Весна Јурашин
4.5
Разредни старешина: Живота Јоксимовић
4.6
Разредни старешина: Јасна Филиповић
4.7
Разредни старешина: Милка Аксентијевић
4.8
Разредни старешина: Милош Аксентијевић
4.9
Разредни старешина: Гордана Чадеж
______________________________________
4.1
Разредни старешина: Александар Цветковић
4.2
Разредни старешина: Бојана Никић
4.3
Разредни старешина: Мирсада Хреља
4.4
Разредни старешина: Весна Илић
4.5
Разредни старешина: Бранислава Влашки
4.6
Разредни старешина: Слободан Тмушић
4.7
Разредни старешина: Милош Аксентијевић
_____________________________________________
4.1
Разредни старешина: Јасминка Михаљинац
4.2.
Разредни старешина: Бранислав Узелац
4.3
Разредни старешина: Љиљана Чабаркапа
4.4
Разредни старешина: Весна Јурашин
4.5
Разредни старешина: Михаило Вељковић
4.6
Разредни старешина: Мирјана Мићић
4.7
Разредни старешина: Милош Аксентијевић
____________________________________________________________________
4.1
Разредни старешина: Мирјана Ивановић
4.2.
Разредни старешина: Бранка Добрковић
4.3
Разредне старешине: Јаворка Павловић, Милош Аксентијевић
4.4
Разредни старешина: Надежда Лукић
4.5
Разредни старешина: Вукосава Гарабандић
4.6
Разредни старешина: Љубинка Петковић
______________________________________________________________
4.а
Разредни старешина: Живота Јоксимовић
4.1
Разредне старешине: Василије Јовић, Јасмина Стошић, Олга Даковић
4.б
Разредни старешина: Невенка Спалевић
4.2.
Разредни старешина: Драгојла Шарановић
4.ц
Разредни старешина: Милан Чабаркапа
4.д
Разредни старешина: Срђан Огњановић
__________________________________________________
4а
Разредне старешине: Бојана Никић, Бранка Добрковић
4б
Разредне старешине: Олга Даковић, Александар Цветковић, Бранислава Бајковић
4ц
Разредне старешине: Наташа Чалуковић, Милош Аксентијевић
4д
Разредни старешина: Бранислава Влашки
4.1
Разредни старешина: Слободан Тмушић, Војислав Ковачевић, Јасминка Михаљинац
4.2.
Разредни старешина: Зоран Николић
4а
Разредне старешине: Мирјана Мићић, Мирсада Хреља-Петковић
4б
Разредне старешине: Јаворка Павловић, Василије Јовић, Јасмина Стошић
4ц
Разредни старешина: Ненад Лазаревић
4д
Разредне старешине: Љиљана Чабаркапа, Бранислав Узелац, Бранка Добрковић
4е
Разредни старешина: Весна Рапаић
4ф
Разредни старешина: Михаило Вељковић
4а
Разредни старешина: Мирјана Ивановић
4б
Разредне старешине: Милан Чабаркапа, Бранка Добрковић
4ц
Разредни старешина: Драган Цветковић
4д
Разредне старешине: Жељко Радовановић, Надија Удовичић, Ненад Лазаревић
4е
Разредни старешина: Вукосава Гарабандић
4ф
Разредни старешина: Љубинка Петковић
4а
Разредни старешина: Драгојла Шарановић
4б
Разредни старешина: Александар Цветковић
4ц
Разредне старешине: Љиљана Чабаркапа, Јасмина Стошић
4д
Разредни старешина: Мијодраг Ђуришић
4е
Разредни старешина: Бојана Никић
4ф
Разредни старешина: Срђан Огњановић
4а
Разредне старешине: Милан Митровић, Бранка Добрковић
4б
Разредни старешина: Станка Матковић
4ц
Разредни старешина: Мирсада Хреља Петковић
4д
Разредни старешина: Бранислава Влашки
4е
Разредни старешина: Драгољуб Јовановић
4ф
Разредне старешине: Хајрија Нешовић, Надија Удовичић, Ненад Лазаревић
4а
Разредне старешине: Милан Чабаркапа, Зоран Николић
4б
Разредни старешина: Мирјана Мићић
4ц
Разредни старешина: Наташа Чалуковић
4д
Разредни старешина: Весна Рапаић
4е
Разредне старешине: Хајрија Нешовић, Јасмина Стошић
4ф
Разредни старешина: Михаило Вељковић
4а
Разредни старешина: Живота Јоксимовић
4б
Разредни старешина: Петковић Љубинка
4ц
Разредни старешина: Мирјана Ивановић
4д
Разредни старешина: Вукосава Гарабандић
4а
Рарзедни старешина: Срђан Огњановић
4б
Разредне старешине: Љиљана Чабаркапа, Јасмина Стошић
4ц
Разредни старешина: Михаил Сопић
4д
Разредни старешина: Наташа Каделбург
4а
Разредни старешина: Станка Матковић
4б
Разредни старешина: Драган Цветковић
4ц
Разредни старешина: Драго Јовановић
4д
Разредни старешина: Бранислава Влашки
4е
Разредне старешине: Милан Чабаркапа, Бранка Добрковић
4а
Разредни старешина: Мирјана Мићић
4б
Рарзедни старешина: Весна Рапаић
4ц
Разредне старешине: Љиљана Чабаркапа, Јасмина Стошић
4д
Разредни старешина: Зоран Николић
4е
Разредни старешина: Жељко Лежаја
4а
Разредни старешина: Љубинка Петковић
4б
Разредне старешине: Јасминка Михаљинац, Бранка Добрковић
4ц
Разредни старешина: Вукосава Гарабандић
4д
Разредне старешине: Надија Удовичић, Гордана Зарић
4е
Разредни старешина: Невенка Спалевић
4а
Разредни старешина: Срђан Огњановић
4б
Разредни старешина: Наташа Каделбург
4ц
Разредни старешина: Михаил Сопић
4д
Разредне старешине: Љиљана Чабаркапа, Жељко Лежаја
4е
Разредне старешине: Милан Чабаркапа, Бранислава Бајковић
4ф
Разредни старешина: Ненад Лазаревић
4а
Разредне старешине: Мирјана Кнежевић, Ана Божичковић, Весна Рапаић
4б
Разредни старешина: Драган Цветковић
4ц
Разредни старешина: Станка Матковић
4д
Разредни старешина: Бранислава Влашки
4е
Разредне старешине: Вера Јоцковић, Душа Зорановић
4а
Разредне старешине: Милан Вугделоја, Јасмина Стошић
4б
Разредни старешина: Бранислава Бајковић
4ц
Разредни старешина: Мирјана Савић-Обрадовић
4.д
Разредни старешина: Мијодраг Ђуришић
4е
Разредни старешина: Слободанка Раковић
4а
Разредни старешина: Вукосава Гарабандић
4б
Разредни старешина: Љиљана Чабаркапа
4ц
Разредни старешина: Мирјана Перовановић
4д
Разредни старешина: Катарина Матић
4е
Разредни старешина: Милан Чабаркапа
4а
Разредни старешина: Јасмина Стошић
4б
Разредни старешина: Мирјана Мићић
4ц
Разредни старешина: Михаил Сопић
4д
Разредни старешина: Срђан Огњановић
4е
Разредни старешина: Наташа Каделбург
4а
Разредни старешина: Жељко Лежаја
4б
Разредни старешина: Весна Рапаић
4ц
Разредни старешина: Драган Цветковић
4д
Разредни старешина: Наташа Чалуковић
4е
Разредни старешина: Михаило Вељковић
4.а
Разредни старешина: Мирјана Мићић
4.б
Разредни старешина: Љубинка Петковић
4.ц
Разредни старешина: Мирјана Савић-Обрадовић
4.д
Разредни старешина: Станка Матковић
4.е
Разредни старешина: Зоран Николић
4.а
Разредни старешина: Бранислава Бајковић-Лазаревић
4.б
Разредни старешина: Вукосава Гарабандић
4.ц
Разредни старешина: Мирјана Перовановић
4.д
Разредни старешина: Гордана Зарић
4.е
Разредни старешина: Драган Цветковић
4.ф
Разредни старешина: Ненад Лазаревић
4.а
Одељенски старешина: Весна Рапаић
4.б
Одељенски старешина: Зоран Николић
4.ц
Одељенски старешина: Слободанка Раковић
4.д
Одељенски старешина: Душа Вуковић
4.е
Одељенски старешина: Вишња Јовановић
4.a
4.б
4.ц
4.д
4.е
4.б
Разредни старешина: Мирјана Мићић
4.ц
Разредни старешина: Душа Вуковић
4.д
Разредни старешина: Мијодраг Ђуришић
4.е
Разредни старешина: Ивана Јовановић Мастиловић
4.a
Разредни старешина: Ивана Вуковић
4.б
Разредни старешина: Станка Матковић
4.ц
Разредни старешина: Мирјана Катић
4.д
Разредни старешина: Гордана Зарић
4.е
Разредни старешина: Душица Антанасковић
4.a
Разредни старешина: Милица Мисојчић
4.б
Разредни старешина: Јелена Нововић
4.ц
Разредни старешина: Јелена Николић
4.д
Разредни старешина: Зоран Николић
4.е
Разредни старешина: Иван Станић
4.a
Разредни старешина: Драгица Ивковић
4.б
Разредни старешина: Јована Влашки
4.ц
Разредни старешина: Бојана Матић
4.д
Разредни старешина: Наташа Чалуковић
4.е
Разредни старешина: Снежана Јелић
4.a
Разредни старешина: Слободанка Раковић
4.б
Разредни старешина: Сандра Андрић
4.ц
Разредни старешина: Верица Илић
4.д
Разредни старешина: Мирјана Мићић
4.е
Разредни старешина: Ивана Јовановић Мастиловић
4.a
Разредни старешина: Ивана Вуковић
4.б
Разредни старешина: Станка Матковић
4ц
Разредни старешина: Мирјана Катић
4.д
Разредни старешина: Гордана Зарић
4е
Разредни старешина: Душица Антанасковић
4.a
Разредни старешина: Милица Мисојчић
4б
Разредни старешина: Јелена Нововић
4ц
Разредни старешина: Јелена Николић
4д
Разредни старешина: Иван Станић
4е
Разредни старешина: Јелена Поповић
4а
Одељенски старешина: Драгица Ивковић
4б
Одељенски старешин: Јована Влашки
4ц
Одељенски старешина: Бојана Матић
4д
Одељенски старешина: Наташа Чалуковић, Мирјана Катић, Јасмина Огњеновић
4е
Одељенски старешина: Снежана Јелић
4а
Одељенски старешина: Јелена Поповић
4б
Одељенски старешина: Сандра Андрић
4ц
Одељенски старешина: Верица Илић
4д
Одељенски старешина: Анђелка Петровић
4e
Одељенски старешина: Ивана Јовановић Мастиловић
4.a
Разредни старешина: Ивана Вуковић
4.б
Разредни старешина: Војислав Панић
4.ц
Разредни старешина: Марина Ђуришић
4.д
Разредни старешина: Соња Чукић
4.е
Разредни старешина: Душица Антанасковић
Окружно такмичење из физике ће се одржати у суботу, 16.3.2024. са почетком у 10:00. Ученици треба да дођу 20-ак минута раније.
Све о такмичењу и резултатима можете да видите на овој страници.