Честитка министра омладине

Министарка омладине и спорта Снежана Самарџић Марковић честитала је ученицима Математичке гимназије победу на такмичењу Romanian Master of Mathematics:

„Победа ученика Математичке гимназије на Romanian Master of Mathematics, такмичењу у коме учествује 100 најбољих младих математичара из целог света, огроман је успех и велика потврда да се рад и залагање исплате.

Иако су нас наши млади математичари навикли на медаље, увек радује вест о новим успесима, јер нам уливају наду у бољу будућност, која ће бити заснована на раду и на знању. Срдачно честитам Теодору фон Бургу, Стевану Гајовићу, Игору Спасојевићу,  Радету Шпегару, Симону Стојковићу, Мариу Цекићу, као и њиховим професорима”, рекла је Снежана Самарџић Марковић.

• /uploads/attachment/vest/6896/samardzic.jpg