МГ на Сајму образовања

Прошлог викенда (1. и 2. марта) Математичка гимназија, заједно са још 33 школе, учествовала је на Сајму образовања одржаном у ОШ „Филип Кљајић Фића“ на Бановом брду. Математичка гимназија представила је свој специфичан план и програм рада, кадровске и материјално- техничке потенцијале школе, успехе својих ученика као и уџбенике које професори наше школе састављају за ученике Математичке гимназије. Посетиоци Сајма упознали су се и са Летњим кампом, Летњом школом као и Школом младих математичара чији рад организује Математичка гимназија. Највише пажње будућим ђацима Математичке гимназије привукла је идеја да школа од националног значаја овај пут дође да гостује код њих, очекујемо узвратну посету – будући седмаци и гимназијалци, добродшли сте у Математичку гимназију!

• /uploads/attachment/vest/6338/zahvalnica.jpg