Други међународни турнир "2 x 2"

Од 15. до 21. новембра у Москви одржано је такмичење „2 x 2“. Такмичење се одржавало у школама: број 26 и број 1329 као и у МГТУ МИРЭA . Од 28 екипа наша екипа је освојила 4. место у укупном пласману екипног такмичења. Нашу екипу су чинили су: Огњен Тошић, ученик 1д МГ,  Иван Пешић, ученик 7б МГ, Лазар Корсић, ученик 7б МГ, Зои Бизетић, ученица 6. разреда ОШ „Радоје Домановић“, Нови Београд. На турниру је одржано 8 такмичења: 5 екипних и 3 индивидуална:

• Огњен Тошић – 3. награда из комбинаторике и теорије бројева, 2. награда из геометрије, 3. награда из алгоритама и игара
  • Иван Пешић – 2. награда из комбинаторике и теорије бројева, 2. награда из алгоритама и игара, похвала из геометрије
  • Лазар Корсић - 2. награда из комбинаторике и теорије бројева, 3. награда из алгоритама и игара
  • Зои Бизетић – 3. награда из комбинаторике и логике, похвала из геометрије

• /uploads/attachment/vest/6695/dvaputadva.jpg