Волонтери Купа са седмацима

У петак, 13. марта 2015. годиине Тијана Албијанић (3б) и Милена Албијанић (1б) гостовале су као предавачи на часовима грађанског васпитања у одељењима 7а и 7б. Тијана и Милена већ трећу годину заредом волонтирају на Купу Математичке гимназије. Своја искуства и утиске пренели су млађим другарима на врло допадљив и успешан начин. Уз презентацију којом су илустровале значај Купа, навеле су и земље учеснице, број учесника, врсту такмичења као и обавезе које су оне као волонтерке преузеле на себе током 7 дана трајања Купа. Када се Куп заврши, сваки волонтер добија сертификат који је, како је Милена рекла, доказ да су урадили нешто вредно и важно за своју школу и да су на најбољи начин представили свој град и своју земљу. О Тијанином и Миленином предавању можда најбоље говори чињеница да су се четири ученице из 7б већ пријавиле да волонтирају на овогодишњем Купу.

Хвала Тијани и Милени! Браво за све волонтере!

• /uploads/attachment/vest/6617/volonteri.jpg