Још једно дружење са бившим ученицима МГ

Александра Димић (Физички факултет) и Сања Делчев (ЕТФ), некадашње ученице Математичке гимназије, провеле су данашњи дан у дружењу са ученицима седмог и осмог разреда. Будући да су и Александра и Сања биле одличне ученице менторског одељења, сјајни такмичари, а да су данас још бољи стручњаци у области теоријске физике и програмирања (софтверски инжењеринг), имале су много тога лепог и корисног да испричају МГ основцима. Могли смо да чујемо зашто је Математичка гимназија увек добар избор, које су предности тимског рада у науци и пракси, драгоценост дружења на такмичењима и нарочито ван њих, али и читања и ширења сопствених културних видика. Хвала Александри и Сањи на издвојеном времену – било је право задовољство дружити се са њима и учити од њих!

• /uploads/attachment/vest/6597/dimic.jpg