BEST IN ENGLISH 2019

ОпштеДОГАЂАЈИ-фотографије

Челница INO Edukacije Ана Марија Маринковић је посетила Математичку гимназију у петак 13.3.2020. да би, у својству локалног партнера чешког Czech-US Agency & Institute of Competencies Development, централног организатора Међународног такмичења Best in English 2019, уручила признања добитницима.
Прво место у Србији је освојио Андреј Милисављевић (4ц), изборивши се са својим резултатом за висококотирано 17. место у целокупном пласману од 16 000 учесника.

Честитке Андреју!

Још два ученика су освојила места у ТOP 10 такмичара на српској листи. Осталих петнаестак ученика су такође високопозиционирани са својим резултатима. Спомињемо нека имена: Теодора Петковић (4ц), Огњен Стефановић (4д), Алекса Ђукић (4а), Ивана Ђуровић (2ц),...

Такмичење је на нивоу школе организовала Мирјана Савић Обрадовић, професорка енглеског језика, са колегама Маријом Грујић и Јовицом Милисављевићем, уз пуну подршку Управе наше установе.

• /uploads/attachment/vest/7425/best-1.jpg
  • /uploads/attachment/vest/7425/best-2.jpg