Елена Симић освојила прво место на Градском такмичењу у Атлетици

ОпштеТАКМИЧЕЊА У ЗЕМЉИ-фотографије

Наши ученици су на време схватили стару латинску изреку „Mens sana in corpore sano“ и здраво тело и здрав дух када иду заједно, знатно могу унапредити и очувати своје физичко и ментално здравље.

Међу њима је и Елена Симић (8а) која се атлетиком бави од своје девете године  у АК „TOP JUMP“. Резултати које је до сада постигла, сврставају је у ред најталентованијих атлетичарки у нашој земљи. 30. септембра на Партизановом стадиону, Елена је убедљиво освојила прво место на Општинском такмичењу у дисциплини 60м. Месец дана касније, тачније 29. октобра, поновила је успех и такође освојила прво место на Градском такмичењу у Атлетској дворани „Генерал Јован Мишковић“ на Бањици. Вредно тренира и припрема се за Међуокружно и верујемо одмах затим и Државно такмичење, где ће представљати нашу школу и какав год резултат да оствари, она је већ сад понела сјај бисерног зрна. Захвалност сигурно припада и њеним тренерима, који имају доста заслуга за њене успехе.

Елену је на такмичење водио Иван Вукајловић, професор Физичког и здравственог васпитања.

• /uploads/attachment/vest/7594/IMG_4592.jpg
  • /uploads/attachment/vest/7594/IMG_4610.jpg