МГ у хуманитарној акцији Црвеног крста

Ученици и наставници Математичке гимназије су и ове године учествовали у хуманитарној акцији Црвеног крста Старог града „Један пакетић, много љубави“, у оквиру које су прикупљени слаткиши, грицкалице, књиге и играчке за децу која се налазе на болничком лечењу у Ортопедској болници „Бањица“, Клиници за децу и омладину Института за ментално здравље, као и децу у домовима без родитељског старања. Један део слаткиша, књига и играчака припремили смо и за новогодишње поклоне деци са посебним потребама која су без родитељског старања из дома у Ветернику.

Психолог школе се захваљује свим учесницима хумане акције, а посебно ученицама 2б Сари Затезало и Теодори Радаљац, као и ученицима 4а Алекси Ђекановићу и Алекси Благојевићу за помоћ у организацији акције и паковању пакетића.

• /uploads/attachment/vest/6443/ck.jpg