МГПутоказ

Ученици трећег разреда који похађају часове грађанског васпитања направили су нови сајт са намером да помогну свим садашњим и будућим ђацима у одабиру летњих школа, кампова, стипендија као и у одабиру студија. Сајт је настао у оквиру конкурса Делегације Европске уније у Републици Србији под називом Ако имаш шта да кажеш – реци! На сајту можете пронаћи корисне линкове, видео-снимке, интервјуе, анкету која одсликава тренутно размишљање наших гимназијалаца. Идеја је да се повежу садашњи и бивши ученици наше школе и да, делећи своја искуства, савете, питања, недоумице, пронађу праве одговоре на правом месту. Позивамо све оне који то могу и желе да обогате садржај нашег сајта. Због пропозиција конкурса, који је у току, сајт се неће ажурирати до краја марта, али сви заинтересовани могу слати своје текстуалне или видео-прилоге МгПутоказу, а МГПутоказ чине: Бојана Ивић (3д), Милан Цупаћ (3д), Анастасија Илић (3д), Исидора Раденковић (3д), Дамјан Денић (3д), Миа Мијовић (3д), Андреј Јаковљевић (3д), Јелена Ристић (3д), Катарина Станковић (3б) и Никола Стевановић (3ц).

Сајт МгПутоказ

• /uploads/attachment/vest/6417/mgputokaz.jpg