Успех наших бивших ученика на Грађевинском факултету

Декан Грађевинског факултета упутио је писмо директору Математичке гимназије у коме га обавештава о успеху наших бивших ученика, а садашњих студената Грађевинског факултета - Филипа Ордановског, Милице Зарић и Дамјана Сребра, који су остварили одличне резултате током студирања и којима су тим поводом уручене награде. У писму се између осталог наглашава "Поред рада и залагања које су Филип, Милица и Дамјан уложили како би савладали градиво на Грађевинском факултету, сигурни смо да су им од велике помоћи у току студирања била и темељна знања и вредности које су стекли похађајући Вашу цењену школу. Пресудну улогу у томе имали су професори Ваше школе који су у временима у којима изузетност можда није увек препозната као врлина, остајући на путу своје професије, успели да образују и васпитају ђаке који на нашем факултету постижу изузетне резултате."

Захваљујемо се Грађевинском факултету што нас је обавестио о успеху наших бивших ученика.

Писмо се може прочитати овде

• /uploads/attachment/vest/7251/gradjevinski.jpg