Полуфинале "Hippo Global" такмичења 2019.

ОпштеМЕЂУНАРОДНА ТАКМИЧЕЊА-фотографије

Наша Hippo Global 2019 мисија се наставља. У полуфиналној рунди Hippo Global Olympiad која је одржана у Деветој гимназији претходне суботе (30.3.2019.) наши ученици

• Андреј Величков, 1а, (Hippo 4)
  • Стефан Радојичић, 3ц, (Hippo 5)
  • Хана Андрић, 3б, (Hippo 5)
  • Николина Илић, 3а, (Hippo 5)
  • Александра Бабић Шарбох, 3е, (Hippo 5)

су се потрудили да оставе добар утисак о свом знању енглеског језика. Дан су обележили лепо време, измењен режим градског саобраћаја, ’team spirit’, колегијалност и међу ученицима, и међу наставницима, као и посвећена срдачност организатора за Србију, Global Hippo - Зрењанин.

Осим са овог међународног такмичења, очекујемо и резултате KGL - Stage 1, Светског такмичења из енглеског језика за ученике узраста од 8 до 18 година, које организује The International Testing Authority & The Institute for the Development of Educational Assessment. Овом такмичењу приступили су 16.3.2019. следећи ученици:

• Анђела Деспотовић, 3а, (B2)
  • Милица Гузијан, 3б ( B2)
  • Зои Бизетић, 3б, (B2)
  • Александра Бабић Шарбох, 3е, (B2)
  • Андреј Величков, 1а, (B1)
  • Алекса Сотиров, 1д, (B2)
  • Никола Добричић, 1е, (B1)
  • Ђорђе Рајачић, 1е, (B1)

Похваљујемо добру организацију од стране локалног партнера CYCLO Projekt Јагодина и срдачну добродошлицу од стране школе- домаћина, осн. шк. ,,Душко Радовић'', Нови Београд. Осим сусрета са новим такмичарима, ученицима и њиховим професорима- пратиоцима, оба датума су била прилика да се поново окупе и учесници из претходних година, или са неких других такмичарских догађања, који остају доследни идеји да, на путу до финалних дестинација (Lido di Jesolo и Нови Сад – The European Youth Capital 2019), побеђује – English without Borders!Импонује да смо на том путу део армије од преко тридесет хиљада учесника.

• /uploads/attachment/vest/7255/hipo-global_04.jpg
  • /uploads/attachment/vest/7255/hipo-global.jpg