Обавештење за ученике СЕДМОГ и ПРВОГ разреда

Окупљање ученика седмог и првог разреда планирано је за понедељак, 31. августа и то по следећој сатници:

Ученици седмог разреда окупљају се на терену (долазак из мале, бочне улице) у 9 часова. Након поздравне речи директорке, одвајају се на терену, по одељењима и упознају са одељењским старешинама, од којих добијају све неопходне информације.

Ученици првог разреда окупљају се на терену (долазак из мале, бочне улице) у 14.30 часова. Након поздравне речи директорке, одвајају се на терену, по одељењима и упознају са одељењским старешинама, од којих добијају све неопходне информације.

Родитељи ученика седмог разреда окупљају се на терену (долазак из мале, бочне улице) у 17.30 часова. Након поздравне речи директорке, одвајају се на терену, по одељењима и упознају са одељењским старешинама, од којих добијају све неопходне информације.

Родитељи ученика првог разреда окупљају се на терену (долазак из мале, бочне улице) у 18.30 часова. Након поздравне речи директорке, одвајају се на терену, по одељењима и упознају са одељењским старешинама, од којих добијају све неопходне информације.

• /uploads/attachment/vest/7467/lana-2.png