"Пословни изазов" и „ИЗАЗОВ специјал“

Два ученичка тима Математичке гимназије су учествовала на такмичењима у предузетништву која су одржана онлајн од 16. до 18. децембра у организацији Достигнућа младих у Србији. На такмичењу „Пословни изазов“ су учестовали: Селена Токовић, Мила Миленић и Душан Николић. Чланови тима за такмичење „ИЗАЗОВ специјал“ су били: Иван Ристовић, Јован Милићев, Јован Николић, Стеван Радивојевић, и њихов вршњак из Рачунарске гимназије, Тадеј Ристић.

Такмичење „Пословни изазов“ је покренуто пре дванаест година са намером да подстакне средњошколце да употребе своје вештине на иновативан начин како би унапредили свој предузетнички дух и повећали своје могућности за запошљавање.

Такмичење „ИЗАЗОВ специјал“ је осмишљено за нову генерацију предузетника који воде рачуна о заштити животне средине и део је програма „Млади иноватори“ који спроводи Climate-KIC испред Европског института за иновације и технологију.

Више о одржаном Регионалном такмичењу „Пословни изазов“

• /uploads/attachment/vest/7506/MG_Poslovni_izazov_3.jpg
  • /uploads/attachment/vest/7506/MG_Poslovni_izazov_1.jpg