Један пакетић, много љубави

ОпштеДОГАЂАЈИ-фотографије

У традиционалној новогодишњој хуманитарној акцији "Један пакетић, много љубави" у сарадњи са општинским Црвеним крстом и ове године смо прикупили сјајне прилоге за пакетиће за децу без родитељског старања, као и материјално угрожену и децу на болничком лечењу.

Наши волонтери Сања Крндија, Марта Марић, Ана Видосављевић, Никола Дуганџија, Селена Токовић, Даница Вугделија, Анђела Радека и Ђорђе Томић су у просторијама Црвеног крста припремали и паковали новогодишње пакетиће.

У име сваког детета које ће се обрадовати новогодишњем поклону, захваљујемо се свим ученицима, родитељима, наставницима и управи Математичке гимназије који су се одазвали на наш позив за учешће у овој хуманитарној активности.

Акцију је организовала професорка психологије и психолог Мирјана Репац.

• /uploads/attachment/vest/7616/naslovna_slika.jpg
  • /uploads/attachment/vest/7616/paketici_1.jpg