Међународно такмичење MATHEMATICS WITHOUT BORDERS

У овогодишњој зимској рунди међународног такмичења „Математика без граница“ учествовали су ученици из 23 земље, међу којима и 80 ученика наше школе. Такмичење је одржано 25. јануара у Математичкој гимназији у организацији стручног већа математике.

Наши ученици освојили су 6 златних, 6 сребрних и 20 бронзаних медаља.

Златне медаље:

Јован Милошевић 7б, Владимир Лукић 8а, Милан Икодиновић 8б, Мина Мијатовић 2е, Војислав Андрић 1д и Војин Митровић 1д.

Сребрне медаље:

Лука Миљковић 7б, Милош Икодиновић 3б, Новак Деспотовић 1д, Стефан Схрестха 3а, Владимир Брнаковић 1д и Марко Трајковић 1д.

Бронзане медаље:

Вања Јеловац 7б, Мина Дабовић 7б, Данило Миленковић 8а, Нађа Петровић 8б, Вера Пурић 8б, Матеја Марков 8б, Леа Петровић 8а, Андреј Пешић 8б, Милутин Пашић 8а, Тамара Стошић 8а, Урош Недић 8а, Софија Чебашек 1д, Љиљана Коњевић 2а, Марко Павловић 3ц, Мила Миленић 2а, Ана Сибиновић 3ц, Марко Радојевић 2е, Милица Влашкалић 1ц, Стеван Маринковић 3а и Марија Михајловић 1д.