Међународно такмичење "Математика без граница"

У девет узрасних категорија овогодишње јесење рунде међународног такмичења „Математика без граница“ учествовало је преко 22000 такмичара из 24 земље, међу којима и 70 ученика наше школе. Такмичење је одржано 18. октобра у Математичкој гимназији, у организацији стручног већа математике.

Наши ученици су освојили 6 златних, 7 сребрних и 15 бронзаних медаља.

Златне медаље:

Јован Стојадиновић 8а, Ања Тешевић 8а, Владимир Лукић 1д, Војислав Андрић 2д, Марко Трајковић 2д и Јован Михаиловић 2д.

Сребрне медаље:

Вања Јеловац 8б, Војин Бојић 4б, Мина Мијатовић 3е, Новак Деспотовић 2д, Јанко Поповић 2д, Љиљана Коњевић 3а и Војин Митровић 2д.

Бронзане медаље:

Ђорђе Шекарић 7б, Огњен Дмитровић 8б, Јован Милошевић 8б, Зоран Димитријевић 8б, Лука Миљковић 8б, Милош Икодиновић 4б, Урош Недић 1д, Милан Икодиновић 1д, Андреј Пешић 1д, Немања Хаџи-Ђикић 1е, Владимир Ђурица 1а, Душан Кисић 1а, Нађа Петровић 1д, Никола Манојловић 1е и Тамара Стошић 1б.

Честитамо добитницима медаља и желимо пуно успеха свим такмичарима у наредној рунди!