Завршни сусрет Читалачког клуба Математичке гимназије у сезони 2022/23.

У суботу, 1. јула 2023. одржан је завршни сусрет Читалачког клуба у овој школској години. Окупљени ученици Математичке и Рачунарске гимназије у пригодном простору у књижари "Борислав Пекић", осим тумачења последњег дела са листе - романа Маргарет Атвуд: "Слушкињина прича", припремили су промотивни плакат и гласали за жељене наслове у следећој сезони.

Према резулатима гласања, у наредној сезони у Клубу ћемо се посветити следећим делима: Брет Истон Елис: „Амерички психо“, Џорџ Орвел: „1984“, Тимур Вермес: „Опет он“, Херман Хесе: „Степски вук“, Харуки Маруками: „ИГРАЈ ИГРАЈ ИГРАЈ“, Фјодор Михаилович Достојевски: „Коцкар“, Жозе Сарамаго: „Смрт и њени хирови“ и Габриел Гарсија Маркес: „Сто година самоће“.

Заинтересовани ученици се могу јавити водитељки Читалачког клуба, наставници психологије Мирјани Репац и придружити нам се у новој сезони.

• /uploads/attachment/vest/7834/naslovna_-_klub.jpg
  • /uploads/attachment/vest/7834/promo_plakat.jpg