"Пословни изазов" 2023

ОпштеТАКМИЧЕЊА У ЗЕМЉИ-фотографије

Такмичење је покренуто са намером да подстакне средњошколце да употребе своје вештине на иновативан начин како би унапредили свој предузетнички дух и повећали своје могућности за запошљавање. У току школске године на седам регионалних Пословних изазова (у Чачку, Лесковцу, Зајечару, Kрагујевцу, Новом Саду и Београду) учествује више од 700 ученика из 90 општина у Србији у којима се спроводе образовни програми Достигнућа младих из области предузетништва и финансијске писмености. Такмичари су били распоређени у петочлане тимове и имали су задатак да осмисле производ или услугу који ће повезати циљеве одрживог развоја са Олимпијским играма у Паризу.

Уз помоћ пословних ментора креирали су бизнис планове за своје идеје. Вест о овом такмичењу на сајту Достигнућа младих.

• /uploads/attachment/vest/7889/2023_regionalni_poslovni_izazov_MG_01.jpg
  • /uploads/attachment/vest/7889/2023_regionalni_poslovni_izazov_MG_02.jpg