Сребро на такмичењу "Пословни изазов западног Балкана"

ОпштеМЕЂУНАРОДНА ТАКМИЧЕЊА-фотографије

Петра Бабић је освојила другу награду на такмичењу у предузентничким вештинама "Пословни изазов западног Балкана" које је одржано 20. и 21. априла у Поречу у организацији Достигнућа младих.

Такмичење је окупило 80 средњошколаца из чак 48 градова из Црне Горе, Србије, Босне и Херцеговине и Хрватске. Подељени у 20 тимова, такмичари су имали задатак да осмисле производ или услугу која ће наше навике приликом летовања учинити мање штетним за планету Земљу.

Сребрно постоље освојио је тим број 16 који је осмислио торбу уз помоћу које бисмо се лакше и ефикасније спаковали, уз торбу добијамо апликацију која нам помаже при избору одевних комбинација. Ментор тима је Ема Суљевић испред @sbc_tim. Тим иза ове идеје се састоји од:

• Ана Антић Милић - Средња школа “Ловре Монтија” из Kнина
  • Лола Иванковић - Друга гимназија из Сарајева